Sztandarowy Członek Polskiego Stowarzyszenia Przemysłu Energetycznego

Sztandarowy Członek Polskiego Stowarzyszenia Przemysłu Energetycznego

im. Janusza Groszkowskiego
założone w 1965 roku w Katowicach

Adres e-mail:

biuro@rabano.com.pl

04.01

Dzień Inżyniera

O nas

Marka Ra-Ba-No należąca do Polskiego Stowarzyszenia Przemysłu Energetycznego działa od lat na polskim rynku. Doświadczenie i wiedza zdobyta na rynku urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych, zobowiązuje do proponowania usług najwyższej jakości.

Uważamy, że profesjonalne, merytoryczne przygotowanie decyduje o sukcesie, dlatego główny nacisk kładziemy na szkolenia z zakresu chłodnictwa i klimatyzacji w tym szkolenia jeśli chodzi o tak zwane F gazy. Nasi specjaliści tworzą grupę profesjonalistów, którzy w przystępny i fachowy sposób przekazują na kursach wiedzę niezbędną do do zdania egzaminy, otrzymania certyfikatu czyli wykonywania różnego rodzaju usług związanych z chłodnictwem i klimatyzacją.

Stawiamy przede wszystkim na profesjonalne przekazywanie wiedzy, doradztwo techniczne oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji i umiejętności. Posiadamy profesjonalnie wyposażoną salę szkoleniową oraz doświadczoną kadrę dydaktyczną. Oferujemy także konsultacje nadprogramowe i pomoce dydaktyczne.

Oprócz działalności szkoleniowej oraz handlowej wykonujemy także projekty instalacji i ekspertyzy techniczne instalacji, które nie działają poprawnie.

Naszym priorytetem jest profesjonalne wyszkolenie osób, a także pełne wsparcie techniczne dla firm montażowych i serwisowych oraz pomoc w trudnych, nietypowych awariach.

Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych, firm montażowych i serwisowych, producentów urządzeń chłodniczych i firm handlowych. Nasze szkolenia organizujemy na terenie całego kraju.

Najważniejsze cele Ra-Ba-No mocno eksponują potrzebę wykorzystania potencjału intelektualnego środowiska inżynierów i techników związanych profesjonalnie i emocjonalnie z przemysłem chłodniczym i klimatyzacyjnym. Kładziemy szczególny nacisk na działanie na rzecz nauki, techniki i gospodarki, podnoszenie kwalifikacji zawodowych szkolonych osób, a także tworzenie forum wymiany informacji w zakresie nauki i techniki.

Chętnie dzielimy się z naszymi Klientami branżowymi nowinkami, popularyzujemy osiągnięcia nauki w dziedzinie chłodnictwa i klimatyzacji oraz udzielamy porad młodym inżynierom i technikom.

Podczas prowadzonych przez nas działań, cały czas mamy na uwadze dbałość o zrównoważony rozwój, w tym o ochronę środowiska naturalnego, racjonalną gospodarkę zasobami naturalnymi oraz wzrost gospodarczy.

Prosimy o zapoznanie się z najbliższymi terminami szkoleń i kursów F-Gazy.